LEKCJE WF

Lekcje WF w stylu Ninja – innowacyjne podejście do rozwoju

Zapraszamy do skorzystania z kompleksowej oferty lekcji wychowania fizycznego dla dzieci w szkołach, którą oferuje nasze stowarzyszenie. Dzięki naszym doświadczonym instruktorom, dbamy o zdrowie i kondycję młodych ludzi, oferując szeroki zakres usług.

Nasza specjalizacja to przygotowywanie torów przeszkód, dopasowanych do poziomu zaawansowania uczniów, które rozwijają umiejętności koordynacji ruchowej, równowagi oraz zwinności. Oferujemy także przeszkolenie w zakresie techniki i systemu szkolenia  dla nauczycieli WF, które pomaga poznać podstawowe tematy związane z treningiem przeszkodowym.

Lekcje wf prowadzone przez naszych doświadczonych instruktorów, dostosowujemy do wieku i poziomu zaawansowania uczniów. Zajęcia składają się z rozgrzewki, ćwiczeń siłowych i rozciągających oraz zadań zespołowych oraz challengu!

Nasze zajęcia nie tylko poprawiają kondycję fizyczną, ale także rozwijają umiejętności interpersonalne oraz pozytywne nastawienie do życia. Zachęcamy dzieci do rywalizacji i współpracy w zespole, co pozwala na zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności.

Jeśli chcesz zapewnić swoim uczniom zdrowy i aktywny tryb życia, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty lekcji wf. Dzięki nam dzieci będą mogły rozwijać swoje umiejętności fizyczne, poznawać nowe techniki oraz współpracować w zespole.

W celu uzyskania szczegółowej oferty oraz omówienia indywidualnych potrzeb, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem + 48 665 401 444 lub mailowego pod adresem biuro@ospro.pl Nasz zespół chętnie udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania oraz pomoże w doborze odpowiedniego programu zajęć dla Twoich uczniów. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Skorzystaj z formularza i napisz wiadomość email lub zadzwoń / Kontakt

2 + 10 =