NINJA SERIES

Chcesz poczuć smak rywalizacji znanej z telewizyjnego show Ninja Warrior Polska, czy wprost z toru Ninja Track z Mistrzostw Europy OCR 2019 w Gdyni? Zawody Ninja Series są ku temu idealną okazją.
Obstacle Sports PRO organizuje cztery edycje w roku, na początku każdej pory roku.

TOR OPEN

Tor Open jest torem dynamicznym z najbardziej znanymi przez wszystkich przeszkodami. Naszym celem jest, by tor mogło ukończyć jak najwięcej osób. W pierwszej edycji ukończyło 87% startujących zawodników, w drugiej edycji 78%. Na tym torze mierzą się rónież juniorzy w wieku 14-17 lat.

Tor Open jest również torem eliminacyjnym do startu w finale Ninja Series. 20 mężczyzn i 20 kobiet z najlepszymi czasami toru open będą mieli szansę zmierzyć się na Torze Pro.

TOR PRO

Nowa jakość i nowy poziom trudności. Przeszkody znane z amerykańskiej wersji Ninja Warrior jak również z zagranicznych lig ninja. Najlepsi zawodnicy z toru open mają możliwość sprawdzenia się na tym torze. Dla najlepszych przewidziane są nagrody rzeczowe, jak również pieniężne. Obecnie pula nagród wynosi 2 tys. zł na event.

TOR KIDS

Najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił w zawodach Little Ninja (6-9 lat) i Young Ninja (10-13 lat)! Ta część zawodów będzie się odbywała w sobotę przed południem. Tor będzie dostosowany do wieku uczestników. Tor będzie stworzony z myślą o dobrej zabawie dla dzieci.

SZTAFETY

Lubiane przez zawodników i kibiców sztafety.

Staramy się wyznaczać nowe standardy podczas zawodów ninja i właśnie dlatego wprowadzamy 3 osobowe składy mieszane, czyli system 2+1. Taki system da zawodnikom większy fun ze wspólnej rywalizacji a widzowie zyskają na widowiskowości.

Informacje o najbliższej edycji wkrótce!