Współpraca / Sponsoring / Barter

Dziękujemy za zainteresowanie naszą stroną i możliwość nawiązania z Państwem współpracy w zakresie sponsoringu lub barteru.

Pragniemy zaproponować Państwu kilka możliwości współpracy, które uwzględniają nasze zespoły: OSPRO Academy Kids, OSPRO Ninja Team oraz OSPRO OCR Team, a w szczególności dotyczą promocji Państwa marki poprzez pozycjonowanie waszej strony w wyszukiwarkach oraz promocji marki na wydarzeniach sportowych

  • Sponsorowanie treści: W ramach tej formy współpracy, Państwa marka zostanie wyeksponowana na naszej stronie poprzez sponsorowanie treści. W zamian za to, oferujemy Państwu wyróżnienie w postaci logo i linku do Państwa strony umieszczonego na naszej stronie oraz publikację informacji o Państwa działalności w kontekście sponsora.
  • Link building: W ramach współpracy w zakresie link buildingu, oferujemy Państwu zamieszczenie linków do Państwa strony na naszej stronie. Pozwoli to na poprawę pozycji Państwa strony w wynikach wyszukiwania w Google, Facebook, Instagram, Tiktok.
  • Social Media Marketing – nasza firma pomoże Ci w promocji Twojego projektu na popularnych platformach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram czy Tiktok, co pozwoli na zwiększenie zasięgu Twojej firmy

 

OSPRO Ninja Team
Treningi dla dzieci Ninja

Oprócz wcześniej wymienionych form współpracy, pragniemy zaproponować Państwu jeszcze kilka dodatkowych możliwości, które dodatkowo umożliwią wyróżnienie Państwa marki i poprawę widoczności w kontekście naszych drużyn.

  • Umieszczenie logo na koszulkach drużyny: W ramach tej formy współpracy, oferujemy Państwu umieszczenie logo na koszulkach jednej z naszych drużyn: OSPRO Academy Kids, OSPRO Ninja Team lub OSPRO OCR Team. Będzie to idealna okazja, aby Państwa marka została zauważona podczas zawodów krajowych, międzynarodowych oraz treningów.
  • Partnerstwo generalne: Oferujemy możliwość dołączenia jako partner generalny, co umożliwi Państwu wykorzystanie nazwy naszej lub naszych drużyn w kontekście Państwa działań marketingowych. W zamian za to, Państwa logo zostanie wyeksponowane na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych oraz na koszulkach startowych druzyn.
    • Wywieszenie baneru sponsora drużyny w centrum treningowym: W ramach tej formy współpracy, oferujemy Państwu możliwość wywieszenia baneru z logo Państwa firmy w centrum treningowym. Będzie to idealna okazja, aby Państwa marka była widoczna nie tylko dla drużyn i kibiców podczas zawodów, ale także dla innych odwiedzających centrum treningowe.
    • Jesteśmy przekonani, że powyższe możliwości współpracy umożliwią Państwu efektywną promocję marki oraz poprawę widoczności w kontekście naszych drużyn.

Jeśli jest  zainteresowanie współpracą lub są jakieś pytania, prosimy o kontakt. Jesteśmy gotowi do negocjacji i dopasowania współpracy do Państwa potrzeb.

Ninja Series

Jeśli jesteś natomiast zainteresowany współpracą przy projekcie “Ninja Series”, to dobrze trafiłeś! Jednak odeślemy cię na oficjalną stronę do kontaktu

Kliknij logo 🙂

OSPRO